З днем народження – музичне привітання в українському стилі презентація день народження ВІДЕО

День народженя –  презентація в українському стилі,

привітання з днем народження в українському стилі

день народження презентаціяДорогі гості сайту Привітання України! Пропоную вам до перегляду презентацію З днем народження в українському стилі. Фонова музика – Павло Зібров, пісня День народження 

загрузка...
загрузка...

Презентація День народження. З днем народження слайд шоу в українському стилі

Привітати з днем народження цією презентацією можна будь-кого, поширивши посилання на нього. Щоб отримати посилання на презентацію, потрібно направити клавіатурну мишку на правий верхній кут відео і натиснути на позначку “поділитись”

А якщо вам сподобалось відео і ви хотіли би замовити цю презентацію в українському стилі з вашими фотографіями, пишіть на адресу

ukr@pryvitannya.com в темі напишіть “слайд шоу на замовлення” або дзвоніть +38 063 5692673

Для того, щоб ми могли змонтувати для вас слайд шоу, потрібно:

  1. підготувати фотографії і в назві прономерувати їх у тій послідовності, в якій ви би хотіли бачити фотографії у презентації.
  2. якщо ви хотіли би замінити музику на свою, то теж музичну композицію потрібно підібрати і вислати нам аудіо файл, ну або хоча б точну назву. Музику ми можемо підібрати й самі, але бажано описати ваші вподобання.
  3. усі матеріали для створення презентації розміщуєте в інтернеті, на зручному для вас файлообміннику.
  4. Ми робимо монтаж – чернетку і надсилаємо вам посилання на відео з водяним знаком, ви переглядаєте і якщо все вам подобається і не потрібно робити якісь зміни, ви:
  5. перераховуєте наш гонорар любим зручним для вас способом
  6. після отримання оплати ми висилаємо вам оригінал відео.

презентація день народження

Від себе хочу додати, що презентація день народження це гарний спосіб вдихнути нове життя у старі фотографії. Будьте впевнені, вечір після показу відео кліпа буде дуже приємним.

Музичне вітання з днем народження в українському стилі

Сайт Привітання України крім презентацій і слайд шоу пропонує своїм гостям замовити портрет в українському стилі на полотні. Чоловічі, жіночі, дитячі чи сімейні портрети. Виглядає це ось так:

портрет в українському стилі презентація день народження

Ну і не лише в українському стилі:)) Ми виготовляємо картини, портрети і відео презентації, слайд шоу, робимо фото коллажі, відео монтаж на будь-яку тематику.

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.