Як зробити календар з своїм фото онлайн урок

 календар на 2016 рік українською мовою онлайн урок

загрузка...
загрузка...

За Східним календарем  2016 є роком Мавпи.
Багато хто вже придивляється до календарів на наступний рік. А я пропоную вам, друзі, зробити календар на 2016 рік зі своєю фотографією, або з фотографією близької вам людини.
Хоча, звісно, ви можете і фото мавпочки вписати в календарну рамочку, усе залежить лише від вашої фантазії. В мережі  є багато різноманітних заготовок для календарів та рамок.
як зробити календар онлайн урок
Якщо на вашому комп’ютері не встановлено програму фотошоп, а вам дуже кортить зробити календар до Нового Року, то спробуйте це зробити за допомогою онлайн редактора, схожого на фотошоп, який встановлений на нашому сайті.
Я записала перший відео урок для усіх, хто хоче самотужки зробити календар зі своїм зображенням.
В якості основи для календаря, я підібрала свою фотографію, зробила календарну сітку.
Хочу підкреслити, фотографія повинна бути гарної якості, тому що це основне, від чого залежить, яким буде майбутній календар.
Календарну сітку з рамкою на 2016 рік, українською мовою, можна завантажити таку як на моєму варіанті календаря (формат А3) або ж знайти в мережі.
Якщо вам імпонує моя рамочка, можете завантажити її за посиланням:

 Онлайн редактор цифрової графіки по типу ФОТОШОП photoshop online

Як зробити календар з своїм фото онлайн урок

Як зробити календар з своїм фото онлайн урок

1.На сторінці цифрового редактора photoshop online тиснемо на посилання ЗАГРУЗИТЬ ИЗОБРАЖЕНИЕ С КОМПЬЮТЕРА
і вибираємо на вашому ком’ютері збережену раніше рамочку з календарною сіткою у форматі png або psd
2.Далі нам необхідно завантажити а редактор ваше фото. Для цього на панелі редактора шукаємо вкладку СЛОЙ і вибираємо в меню посилання ОТКРЫТЬ ИЗОБРАЖЕНИЕ КАК СЛОЙ і вибираємо потрібну для нашого майбутнього календаря фотографію на вашому компьютері.
3.Після того, як фотографія завантажиться в редактор, необхідно перемістити її, для того, щоб фотографія знаходилась у редакторі нижче рамки. Тому справа, на вкладці СЛОИ затискаємо правою кнопкою миші картинку з фото і тягнемо її вниз, під картинку з рамкою.
4.Фотографія менша ніж рамка і її необхідно збільшити. Знайдемо зверху на панелі редактора вкладку РЕДАКТИРОВАТЬ і вибираємо “free tranform “, вільна трансформація. Для того, щоб не змінилися пропорції нашого фото при трансформації, затискаємо клавішу shift на клавіатурі, збільшуємо фото і відпускаємо shift.
Зміщуємо фото, щоб акцент був у центрі.
5.Далі знайдемо на панелі редактора зверху вкладку СЛОЙ, в меню натискаємо на ОБЪЕДЕНИТЬ СЛОИ.
6.Зберігаємо календар. Йдемо на вкладку редактора ФАЙЛ і тиснемо СОХРАНИТЬ
7.Вводимо параметри збереження файла календаря на комп’ютер.  Для друку підійде формат jpg або tiff. Якість бажано збільшити до найвищої. Назвати файл краще латиницею.
Вибираємо папочку на комп’ютері, куди саме хочемо зберегти календар і натискаємо “Сохранить“.
Все, календар готовий для друку . Якщо користуватися моєю рамкою, то роздруковувати календар краще у форматі А3, один до одного.
На цьому урок завершуємо. Якщо він вам сподобався, ставте лайк і підписуйтеся на мій канал.
Щиро Ваша, Зозулечка.
P.S. Можливо комусь до вподоби це кумедне мавпеня на календарі. Його можна зберегти та роздрукувати у форматі А3 (Клацніть на зображення, відриється в іншому вікні календар, готовий для друку)
календар на 2016 українською мовою

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.