Різдво Пресвятої Богородці Привітання з Різдвом Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородці 21 вересняРіздво Пресвятої Богородці З Різдвом Пресвятої Богородиці

 Різдво Пресвятої Богородці Привітання з Різдвом Пресвятої Богородиці

21 вересня православні християни святкують Різдво Пресвятої Богородиці (Друга Пречиста)

загрузка...
загрузка...

Різдво Пресвятої Богородці. Що несе в собі це свято?

Різдво Пресвятої Богородці

За стародавнім переказом, у древньому місті Назареті жили далеко не молоде подружжя. І чоловік Іоаким, і дружина Анна були чесними та відданими одне одному, але у них не було дітей. Одного дня, в велике свято Іоаким приніс в храм дари для Господа Бога, але священик відмовився їх приймати, бо пара була бездітною, а діти — це благословення Боже. Дізнавшись про це, Анна заплакала і пішла в сад. Там їй з’явився Господь і сказав, що Анна народить дочку, яка буде сама благословляти усе людство і стане порятунком для усього світу. В цей же самий час Іоакиму, який пішов сумувати в пустелю, з’явився Ангел і розповів йому про передрікання Господа.
Через дев’ять місяців у подружжя справді народилася дочка. Появі на світ заступниці людей зрадів весь світ. Це й було Різдво Пресвятої Богородиці.

Вітаю Вас зі святом Різдва Пресвятої Богородиці. Щиро бажаю, нехай Божа мати Вам допомагає, Божої благодаті!з Різдвом Пресвятої Богородиці привітання з Різдвом Пресвятої Богородиці привітання з Різдвом Пресвятої Богородиці привітання

З Різдвом Пресвятої Богородиці

З Різдвом Пресвятої Богородиці!

з Різдвом Пресвятої Богородиці

Цей день церква називає святковим, 21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці, а  Анну та Йоакина назвала Богобатьками, оскільки їх донька Марія народила Ісуса Христа.

З Різдвом Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородці. Аве, Марія!

Ave Maria українською мовою

Богородицe Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з тобою! Благословeннa Ти між жонами, і благословeн Плід утроби Твоєї, бо Ти породила Cпаса душ наших.

Достойно є, і цe є істина славити Тeбe, Богородицю, завжди славну і нeпорочну, і матір Бога нашого. Чeснішу від хeрувимів і нeзрівняннo славнішу від сeрафимів, що бeз істління Бога-Cлово породила, істинну Богородицю, Тeбe вeличаємо.

Під Твою милість прибігаємо, Богородицe Діво; молитов наших у час журби нe відкинь, а з біди визволи нас, єдина чиста і благословeнна.

Прeславна Всeдіво, мати Христа Бога, принeси молитву нашу Cинові Твоєму і Богу нашому, щоби Він спас заради тeбe душі наші.

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.