День залізничника привітання з днем залізничника

з днем залізничника привітання День залізничника

День залізничника привітання

4 листопада 1861 року до залізничного вокзалу Львова з Відня через Перемишль прибув перший поїзд на території сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні. Отож, саме тому, в цей день, 4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято. День залізничника

загрузка...
загрузка...

День залізничника з днем залізничника вітання

День залізничника привітання

Залізницю
Обслуговують багато:
Помічник машиніста,
Касир і заступник міністра,
А також машиніст,
А також сам міністр,
А також ревізор,
А також контролер,
Плюс шляховий обхідник,
Диспетчер, провідник.
Склад не загуркоче
Без кожного з них.

За те, що курсує потяг,
Їм вклоняємося в пояс!

У професійне свято – День залізничника, Привітання України приєднується до привітань на адресу всіх працівників українських національних залізниць!

Бажаємо  успіхів, щастя, благополуччя і високого професіоналізму, який завжди був притаманний нашим шановним залізничникам!

З професійним святом Вас, працівники залізниць України!

День залізничника привітання

в будні, і в свято – немає різниці,
В дорозі завжди працівник залізниці!
Обіцяна премія, навіть доплата!
Ну, а живуть на одну лиш зарплату.
За оптимізм нехай оберігають тебе Боги,
Дорогий працівник залізної дороги!

День залізничника привітання з днем залізничника

У цей святковий день, а саме в день залізничника, бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника!

День залізничника вітання з днем залізничника

Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України.

І сьогодні ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів, технічно-економічного піднесення у розбудові галузі.

На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Ми шануємо вашу працю, сподіваємося на ваше розуміння і підтримку економічних реформ, які мають сприяти перетворенню України в одну з провідних держав світу.

У день професійного свята бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

Привітання з днем залізничника

Шановні залізничники!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника!

Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

Завдяки вашій професійній майстерності та наполегливій праці відбуваються позитивні зміни в роботі залізничного транспорту держави. Активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технології пасажирських та вантажних перевезень, які орієнтовані на європейські норми і стандарти, що забезпечує входження наших сталевих магістралей до системи міжнародних транспортних коридорів.

Сьогодні у колективах підприємств залізничного транспорту Автономної Республіки Крим працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Впевнений, що ваша копітка, цілеспрямована праця і в подальшому сприятиме зміцненню економіки України і завжди матиме високий авторитет серед населення та гостей Криму.

Бажаю всьому численному колективу кримських залізничників міцного здоров’я і добробуту, миру і щастя, оптимізму і злагоди, нових професійних здобутків на благо нашої Батьківщини – України.

Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло.

привітання з днем залізничника

День залізничника поздоровлення з днем залізничника

Шановні залізничники!
Сьогодні у нас свято – День залізничника.
Готуючись до Євро­2012, працівники галузі виконували електрифікацію нових дільниць.

Ми віримо, що й надалі ваш досвід і професійна майстерність допоможуть успішно вирішувати актуальні завдання, що постають перед галуззю, сприятимуть розвитку транспортного комплексу України.
Авторитет професії залізничника завжди підкріплювався соціальними гарантіями, тому пріоритетами «Укрзалізниці» та профспілки завжди були, є і будуть захист ваших інтересів і прав, якісне медичне обслуговування та належний відпочинок.
Вітаємо трудові колективи залізниць із професійним святом, бажаємо впевненості у своїх силах, міцного здоров’я, процвітання, відданих друзів і близьких людей поруч.

 

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.