Артем – вітання Артему з днем Ангела, з іменинами Артем з днем народження

Артем з днем Ангела

2 листопада іменини у Артема. Отож, в цей день слід привітати з днем Ангела усіх, хто носить це чудове ім’я  – Артем (Артемій)

загрузка...
загрузка...

З історії

Артем вітання Артему святий АртемійСвятий великомученик Артемій був одним з видатних воєначальників в правління рівноапостольного царя Костянтина Великого (306-337, пам’ять 21 травня), а потім – його сина і наступника Констанція (337-361). Артемій, мав багато нагород за відмінну службу і відвагу, був поставлений намісником Єгипту. На цій посаді він багато зробив для поширення і зміцнення християнства в Єгипті. Імператора Констанція на престолі змінив Юліан (361-363). Імператор-відступник, бажаючи повернути язичество, вів непримиренну боротьбу з християнством, відправляючи на смерть сотні християн. В Антіохії він наказав катувати двох єпископів, які не бажали відректися від Христової віри. В цей час в місто прийшов святий Артемій і всенародно викрив Юліана в лукавстві. Розгніваний Відступник піддав святого жорстоким тортурам. Після цього великомученика кинули до в’язниці. Під час молитви, яку святий підносив до Господа, йому з’явився Сам Христос в оточенні ангелів і сказав: «Будь мужнім, Артемій! Я з тобою і врятую тебе від усякого болю, яку заподіяли тобі мучителі, і вже готую тобі вінець слави. Бо як ти сповідав Мене перед людьми, на землі, так і Я сповідую тебе перед Отцем Моїм Небесним. Отже, будь мужнім і радій – ти будеш зі Мною в Моєму Царстві ». Почувши це від Самого Господа, великомученик зрадів і став гаряче дякувати і славословити Його.

На наступний день Юліан зажадав, щоб великомученик Артемій визнав язичницьких богів. Зустрівши рішучу відмову, імператор вдався до тортур. Подвижник переносив все без єдиного стогону. Святий передрік Юліану, що скоро той одержить справедливу відплату за зло, заподіяне їм християнам. Відступник розлютився і вдався до ще більш лютим тортурам, але вони не зломили волю великомученика, і тоді святий Артемій був обезголовлений († 362).

Його останки були поховані християнами.

Після кончини святого великомученика Артемія збулося його пророцтво про швидку загибель Юліана Відступника.

Юліан зі своїм військом вийшов з Антіохії для битви з персами. Близько перського міста Ктезіфона йому зустрівся старий перс. Він обіцяв зрадити співвітчизників і бути провідником війську Юліана. Старий обдурив Відступника і завів його військо в Карманітскую пустелю, в непрохідні місця, де не було ні води, ні їжі. Стомлене голодом і спрагою греко-римське військо Юліана було змушене вступити в бій зі свіжими силами персів.

Божественне відплата наздогнала тут і самого Відступника. Під час битви він був смертельно поранений невидимою рукою, незримим зброєю. Юліан важко застогнав і, вмираючи, вимовив: «Ти переміг, галілеянин!» Після загибелі імператора-відступника мощі святого великомученика Артемія були з почестями перенесені з Антіохії до Константинополя.

Артем з Днем Ангела! Привітання Артему з днем Народження і з днем Ангела

Артем привітання Артему

Артем – вітання Артему

Артема щиро ми вітаєм,

щастя зичимо й добра,

Щоб життя було яскравим

і в душі завжди весна!

Ще наснаги у роботі,

муза щоб не йшла від Вас

Довгих літ, казкових ночей,

радості, привіт від нас!

привітання Артему з днем Ангела

З Днем Ангела Артема ми вітаєм,

Щастя й миру зичим на віка!

Щоб життя було яскравим!

Добробуту, здоров’я та наснаги

На Многії і Благії Літа!

 Привітання Артему картинки

Артем привітання Артему

Артему вітання привітання Артему на українській мові

У Артема нині свято,

Друзів прибуло багато.

Квіти є і подарунки,

І обійми, й поцілунки.

Але головне у тому,

Щоб й надалі цьому дому

Посміхалась Доля щиро,

Щоб жили Надія й Віра,

І Любов, розправив крила,

Кожне серце тут зігріла

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.