З міжнародним днем обіймів привітання картинки

З міжнародним днем обіймів привітання картинки

21 січня маємо дуже приємне свято, Міжнародний день обіймів. Для тих, хто любить обнімашки, гарна нагода скористатися святом.

загрузка...
загрузка...

21 січня – День обіймів. Точніше, міжнародний  День обіймів. Тому що в році відзначається цілих 4 таких дня –  міжнародний День обіймів (21 січня), всесвітній День обіймів (15 липня), просто День обіймів (22 липня) і  національний День обіймів (4 грудня).

день обіймів картинк

Власне, свята ці виникли не так давно – першим з’явився міжнародний День обіймів, а сталося це в 1970-і роки в Сіднеї, Австралія.

Якийсь молодий чоловік на ім’я Хуан прилетів в аеропорт Сіднея, а так як там його ніхто не зустрічав, йому раптом засумувалось мало не до сліз. Недоля думаючи, він написав маркером на картонці «Обійми безкоштовно» і встав з цим саморобним плакатом біля будівлі аеропорту.

Спочатку люди не зрозуміли гумор і неодмінно проходили мимо. Але потім до Хуану підійшла якась жінка і сказала, що її покинула кохана людина і їй хочеться, щоб її хтось обійняв …

з міжнародним днем обіймів

Цей своєрідний флешмоб поклав початок руху обіймів в Австралії, пізніше воно прижилося в Європі та США, а 4 грудня – його дата – став вважатися Днем обіймів. Тепер цього дня можна обіймати зовсім незнайомих людей, обмінюючись з ними душевним теплом.

3 днем обіймів картинки

Січневий міжнародний День обіймів 21 січня з’явився серед студентів в 1986 році на території США. З тих пір з кожним роком це свято набирає популярність, і тепер його відзначають майже у всьому світі.

день обіймів

Психологи вважають, що люди, які хочуть обійматися, підспудно хочуть випробувати відчуття безпеки, комфорту і любові. Обніматися, власне, корисно – це приносить людям радість і допомагає як психологічно, так і фізично:

посилює роботу імунної та центральної нервової системи;

покращує сон і знімає стрес (за рахунок збільшення вироблення організмом гормону окситоцину);

знижує кров’яний тиск і підвищує рівень гемоглобіну в крові.

Так що обіймайтеся на здоров’я!

день обіймів картинки 3

Правила обіймів прості – перш ніж кого-небудь обійняти, обов’язково запитайте дозволу. Якщо ви збираєтеся обійняти людину, зріст якого нижче вашого, то постарайтеся зробити це якомога делікатніше, не ущемляючи його самолюбство і позбавивши від почуття незручності. Наприклад, зігніть ноги в колінах так, щоб ваші очі виявилися на рівні очей іншої людини.

Якщо ви хочете обійняти малюка, то краще опуститися на коліна або сісти навпочіпки. У цьому випадку дитині не доведеться дивитися на вас знизу вгору, і він зможе відчути себе на рівних з вами.

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.