Хеллоуїн 2014. День народження “Привітання України” – саме в ХЕЛЛОУЇН!

Хеллоуїн 2014 привітання до Хеллоуїна

Хеллоуїн 2014 по-українськи. Так, цього року Хеллоуїн виглядає саме так. Українці виготовляють святкову атрибутику не лише в традиційному, класичному Хеллоуін стилі:

загрузка...
загрузка...

Хеллоуїн 2014 привітання

але й як посил ворогам України:

Хеллоуїн 2014

Перший запис на нашому сайті з’явився рік тому саме до святкування ХЕЛЛОУЇНа. Це лише співпадіння, бо свято Хеллоуїн є новим для України і українським його назвати важко. А сайт Привітання України ми створювали для українців, насамперед. Отож сьогодні маємо перший день народження нашого сайту. Що до Хеллоуїну, свято мало змінилося за рік. Як і торік, актуальним залишається це привітання з Хеллоуїном:

Великі зміни стались в нашому суспільстві і це, звісно відобразилось й на сайті. Так, багатьом людям в часи війни не до веселощів, привітань та святкувань днів народжень. Але життя продовжується і Україна, як молода держава, повинна нести в світ українську культуру, показати хто ми такі, українці, адже західний світ донедавна асоціював Україну з Росією, як колонію Росії без самобутності та національних ознак. Саме тому нам потрібні українські сайти, ми повинні зберегти те, що заложено в нас багато віків назад і  надійшло до нас з минулого як культурна спадщина. Так, нові свята ми приймаємо, але з нашим, українським колоритом і пристосованням до історичних подій нашого покоління.

Український блогер Цибуля, на сторінках свого сайту ПриколНовости пропонує переназвати свято Хеллоуїн в Хуйлоуін (Хуйлоуин). Звісно, ця назва походить від прозвиська, яке дали Путіну футбольні фанати #putinhuilo

Символом свята Цибуля пропонує залишити гарбуза, однак з такими “дизайнерськими візерунками”, що відображають назву запропонованого свята, бо дуже нагадують знайомі риси обличчя нашого ворога:

Хеллоуїн 2014 Хуйлоуін

Так, війна дуже нас змінила. Йде переоцінка цінностей і переосмислення життя.

Вітаючи в наші дні людину, ми вкладаємо в побажання “мирного неба над головою” особливого значення. Це найважливіше побажання в наш час. А що до нового свята Хеллоуїна, то хочу нам усім побажати, щоб усі вороги, усі упирі залишились після сьогоднішньої ночі по той бік світу, нехай забирають іх чорти у пекло з іхньою війною. Україна вистоїть і переможе, особисто я у цьому не маю жодних сумнівів!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Loading...

Хеллоуїн 2014. День народження “Привітання України” – саме в ХЕЛЛОУЇН!: 1 комментарий

  1. Zozule4ka Автор записи

    Пройшов рік, наближається знову хеллоуїн, а Путін все таке ж Ху йло, як і був раніше. ХЕЛЛОУЇН ніякий його не забирає. Шкода…

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.