Відео привітання

Виготовлення презентацій (відео привітання чи відео поздоровлень) на замовлення. Слайд шоу з фотографій і відео матеріалу.

відео привітання фото фільми слайд шоу презентації на замовлення

Професійне виготовлення, створення слайд шоу, Замовлення презентацій з фотографій і відео.

Музичне привітання , відео привітання, будь-то презентація, професійне слайд шоу, чи кліп з фотографій це гарний, цікавий подарунок до дня народження, ювілею, весілля чи до дня закоханих. Старі і нові фотографії, яких є безліч у кожної сучасної людини, коротенькі відео, змонтовані у фільм, надихнуть на зворушливі і теплі спогади близьку вам людину, коллегу по роботі чи друга.

загрузка...
загрузка...

Кожен такий фільм з фотографій не схожий на інший.

Будь тематика: Ювілеї, Весілля, Дні народження, Поздоровлення, Відпочинок, Дитячі презентації, Ролики пам’яті.

Оплата за виготовлення слайд шоу, проводиться тільки після попереднього перегляду готового відео замовником.

Де і як замовити відео фільм з фотографій?

Як замовити відео привітання, слайд шоу.

Можливе замовлення презентації (слайд шоу) в будь-яких містах і країнах.
Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Крим, Сімферополь, Феодосія, Севастополь, Луганськ, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Кривий Ріг, Пітер, Маріуполь, Мелітополь, Дрогобич, Кременчук, Знам’янка, Мукачево, Харків, Одеса, Київ, Таллін, Гродно і т.д. Росія, Україна, Латвія, Литва, Естонія, Білорусь, Німеччина, Польща, США і т.д.

Відеоролик з фотографій, слайд шоу або, як ще його називають, фото кліп на замовлення – Це дуже просто!

Що потрібно від Вас для створення і замовлення відео ролика – слайд шоу:

Вам потрібно надати необхідний матеріал: фотографії для майбутнього слайд шоу (це можуть бути не тільки цифрові файли, але і паперові фотографії), відео для майбутнього слайд шоу (можливе використання тільки необхідних уривків), звукові аудіо файли чи текстові заготовки для слайд шоу (за бажанням), які можуть бути використані в якості титрів до фотографій. Ваші фотографії та відео матеріал, бажано надати в тій послідовності, в якій ви б хотіли їх бачити в слайд шоу (фотографії бажано пронумерувати або підписати). Це робиться для того, щоб ми могли краще “познайомитися” з головними героями майбутнього слайд шоу.
Усі фотографії проходять необхідну корекцію (яскравість, контрастність), паперові фото-знімки скануються, і за Вашим бажанням піддаються реставрації. Підбір музики для слайд шоу – на Ваш розсуд, або Ви можете довірити це нам. (Але бажано уточнити Ваші музичні вподобання). Ми можемо обговорити сюжет Вашого майбутнього відеоролика (слайд шоу), врахуються всі Ваші побажання.

Передача Вашого фото і відео матеріалу для створення і замовлення слайд шоу здійснюється:

З в рук в руки на цифровому носії або через інтернет (пошта, ех.ua, Skype, файло-обмінники, Яндекс диск, Mail.Ru Агент і т.i)

Після того, як ми отримаємо Ваш матеріал, це може бути не лише  Фото відео матеріал,  але аудіо файли, ми починаємо створювати слайд шоу і найближчим часом, ви отримаєте для попереднього перегляду початкове прев’ю Вашого майбутнього фільму. Другий перегляд слайд шоу Ви отримаєте після завершення всієї роботи над Вашим фільмом. І це ще не остаточний варіант слайд шоу. За Вашим бажанням можлива доробка.

І тільки лише після того, коли Ви будете задоволені результатом, завершеним відео роликом, слайд шоу, Ви  будете здійснювати оплату за замовлене слайд шоу.

Ціни на наші послуги та способи оплати.
Нехай Ваші улюблені фотографії вдихнуть нове життя і частинку Вашого внутрішнього світу за допомогою музичних композицій. Для того, щоб дізнатися подробиці або для замовлення слайд шоу напишіть нам, в запропонованому формулярі зв’язку,

наша адреса для замовлень

або зв’яжіться з нами за будь якої іншої
контактної інформації

Контактний тел. 38-063-5692673 

Тем для замовлення відео поздоровлень (слайд шоу) – нескінченна безліч … Замовити відео можна на будь-яку тематику. Все залежить від Ваших фотографій і від Вашого бажання

Приклади відео поздоровлень, слайд шоу

Тематика презентацій

1. Весільне слайд шоу. Відео привітання на весілля. Оформлення першого і другого дня весілля.
2. Слайд шоу Історія кохання.
3. Дитяче слайд шоу. Наш малюк. Перший альбомчик.
4. Дитячі відео ролики з нагоди будь-якої події в житті дитини
Виписка з пологового будинку, хрещення, день народження і т.д.)
5. Фільм-привітання. Вітальне слайд шоу.
6. Відео фільм Випускний в дитячому садку.
7. Слайд шоу Наш випускний. Школа.
8. Тематичне слайд шоу про дитячу любов або дружбу.
9. Дитячий відео фільм з улюбленими мульт.героямі.
10. Слайд шоу Життєвий шлях – фільм до ювілею 50, 55, 60, 70 років.
11. Фільм мій ювілей.
12. Слайд шоу Поїздки на курорти. Відпустку.
13. Відео ролик у стилі Ретро.
14. Молодіжні проекти.
15. Ролик пам’яті.
16. Рекламні ролики. Презентація товару або фірми.

17. Вітання з професійним святом

Готове слайд шоу, можна записати на цифрові носії (флешку), на DVD диск, або завантажити в мережу інтернет, розмістивши відео на будь-якому відео- хостингу.

Слайд шоу. Презентація з фотографій.

Як багато щасливих моментів у житті кожної людини або сім’ї. І ми намагаємося все зафіксувати у фотографії. Десятки фотоальбомів з фотографіями є в кожній родині. Дні народження та свята, садок, школа та студентські роки, перше кохання і весілля, діти і багато іншого зібрано в кожному сімейному фото архіві.
Вибираючи слайд шоу з фотографій на замовлення, Ви робите незвичайний і доволі оригінальний подарунок, як рідним, друзям, близьким людям, так і самому собі. Відео ролик, фільм презентація з фотографій і відео буде не тільки гарним подарунком на будь-яке свято, а й виконає найважливіші і серйозні функції (презентація різних товарів, матеріалів та послуг).
Замовлення слайд шоу з фотографій з музичним оформленням – це хороша альтернатива стандартним фото альбомами. Кожне відео, представлене на моєму сайті індивідуально і неповторно.
У кожному з них своя душа, своя гармонія, своя глибина. Слайд шоу на замовлення, це не просто відео з фотографій під музику. Це повноцінний фільм, створений за всіма законами сучасного кіно зі своєю передмовою, зі своїм сюжетом і логічним завершенням.
Тому, замовляючи слайд шоу з фотографій, Ви купуєте якісно виконаний фільм, який прикрасить Ваші фотознімки і подарує гарний настрій. У підсумку нашої з Вами роботи, Ви отримаєте відео ролик (слайд шоу) у форматі HD і на оформленому DVD-диску (за бажанням), який буде цікавим та незабутнім на довгі роки. Ми створюємо слайд шоу будь-якої складності:
Слайд шоу з фотографій і відео вставок, анімація фотографій, музичний супровід, доречні титри, барвисті переходи і професійне оформлення,
– Все це може радувати Вас і Ваших рідних людей.

 

Loading...

Відео привітання: 1 комментарий

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.