Успіння Пресвятої Богородиці картинки. Привітання до Успіння Пресвятої Богородиці

Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня

церква Успіння Пресвятої Богородиці у Чорткові 1583 р.

 Церква Успіння Пресвятої Богородиці у Чорткові 1583 р.

загрузка...
загрузка...

 В Україні свято  Успіння Пресвятої Богородиці отримав особливе вшанування. Так, головні монастирі-лаври українських церков – православні Києво-Печерська, Почаївська та греко-католицька Унівська присвячені цьому святу

Привітання до Успіння Пресвятої Богородиці

Благословенная в женах,
Святая праведная мати
Святого Сина на землі!
Не дай в неволі пропадати,
Летучі літа марне тратить.
Скорбящих радосте! Пошли,
Пошли мені святеє слово,
Святої правди голос новий!
І слово розумом святим
І оживи, і просвіти!

Успіння Пресвятої Богородиці

Свято Успіння Пресвятої Богородиці, згідно з традицією Східної Церкви, належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року. Відзначається 15 серпня за старим стилем, 28 серпня – за новим (католицька та більшість православних церков світу святкують Успіння 15 серпня). Передує святу Успенський піст, який розпочинається 14 серпня і триває два тижні.

З апокрифів відомо, що за три дні до смерті Марії явився архангел Гавриїл і сповістив про близький перехід її до вічності.

Успіння Пресвятої Богородиці вітання

Двадцять восьмого серпня Православна Церква згадує кінець земного життя Пречистої Діви Марії, Син Якої, Господь наш Ісус Христос, переміг смерть Своєю смертю та Воскресінням із мертвих. Саме слово «Успіння» не означає смерть, з якою пов’язані сум і розлука, чого ми, не відчуваємо, дивлячись на образ Пречистої Діви. «Успіння» – заглиблення в сон, і це слово несе надію, світить Божественним світлом, радістю й миром. «Радій, Благодатная, Господь із Тобою», – сказав Діві Архангел Гавриїл, провіщаючи народження від Неї Сина Божого. І ми, православні християни, віримо, що Матір Божа ніколи не відлучалася від Божественної святості і любові, що Бог завжди був і є з Нею. І тому з життя земного Вона перейшла до життя небесного, і Сам Христос розкрив Свої Божественні обійми, щоб прийняти душу Своєї Матері в Небесні оселі. Ми радіємо, що Матір Божа, воскрешена Своїм Сином, і зараз не лише духовно, а й тілесно перебуває поруч із Престолом Божественної Слави. Тож, вшановуймо Богородицю.

Успіння Пресвятої Богородиці

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.