Подарунки

Подарунки

загрузка...
загрузка...

Подарунки – ідеї від Привітання України та подарунки від наших партнерів

Цікаві подарунки ви також знайдете на нашому сайті. Хто крім гарного привітання, хоче подарувати близькій людині чи коллезі оригінальний подарунок, Привітання України пропонує подарувати найдорожчим до дня народження, ювілею чи будь-якого іншого свята:

Портрет на полотні. Портрет, перенесений на полотно, у любому стилі, класичному, в стилі ретро чи поп-арт – наші майстри в стислі терміни виготовлять ескіз з присланої фотографії. Оплата приймається після узгодження ескізу.

картини портрети привітання

Друкована картина будь-якого художника, чи то з фотографії пейзажу, улюбленої тварини й т.і., яку наш майстер може стилізувати під живопис.

Слайд шоу чи вітальний ролик відео привітання – це все можна замовити на нашому сайті.


Таке веселе відео привітання можна замовити у наших майстрів з відео монтажу.

Вартість відео привітання залежить від кількості фотографій та спецефектів, та в середньому складає 100 грн. 1 хвилина відео чи, як кажуть, слайд шоу.

Докладніше про відео привітання та замовлення слайдшоу дізнайтесь на сторінці Відео Привітання

Також пропонуємо більш традиційні, але не менш цікаві, оригінальні подарунки від наших партнерів. Тут багато хороших подарунків, від усяких різноманітних дрібничок, наушників, годинників до парфумів, предметів побуту. Гадаю кожна людина може обрати подарунок з цього списку до душі та на свій гаманець . Гарних усім покупок!

Подарунки від наших партнерів з доставкою по Україні

Голосове привітання у будь яку країну світу на телефон (натисніть)

загрузка...
Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.