Новорічне вітання з Роком Мавпи на українській мові ВІДЕО

 новорічне привітання з роком мавпи

Настає 2016 рік, за східним календарем це рік вогненної або червоної мавпи, тварини цікавої, різноманітної і чимось схожої на людей.
Чого чекати від Року Мавпи?

загрузка...
загрузка...

Мавпа – неймовірно розумна, метка такмітлива тварина, але, одночасно, непередбачувана.
Вона може бути як творцем, так і руйнівником, миттєво переходячи від доброти і ласки до люті і роздратованості.
Вогняна мавпа – це подвійно мавпа. Біля вогню та ж непостійна природа: вогоньдарує тепло в холодну ніч, радуває затишком домівки, але може знищити цілі міста. Саме в такі роки кожна людина отримує шанс по-справжньому змінити своє життя, зробити те, про що давно мріялось, досягти небувалого успіху. Тому, не пропусть шанс, бажаємо усім успіху в Новому році Мавпи!

Новорічне вітання з Роком Мавпи на українській мові ВІДЕО вітання

Це відео Новорічне вітання з Роком Мавпи можна відправити друзям, прикрасити форум у соціальній мережі, для цього необхідно приблизити курсор миші до правого верхнього кута на відео інатиснути на значок “поділитись” і скопіювати посилання на відео.

Символи 2016. Кольори, матеріали, камені

Головним символом 2016 року є вогонь. Це одна з п’яти стихій китайського календаря. Якщо правильно поводитися з вогнем, то він принесе вам користь, а не шкоду.

Кольором 2016 року є червоний, а також усі вогняні кольори і відтінки, від червоного до яскраво-оранжевого.

У 2016 році удачу приноситимуть камені червоного кольору – гранат, рубін, вогненний опал, а також камені, що мають вогняне походження, наприклад, обсидіан (він же вулканічне скло). Прикраси з бурштину також сподобаються вогняній мавпі.

Відповідно з китайським гороскопом, стихією мавпи є метал. Тому віддавати перевагу необхідно цьму матеріалу. Це може проявитися в побутових дрібницях: якщо вибираєте між стелажем з дерева або з металу, краще зупинити вибір на металі.

Також пропонуємо віршовані новорічні привітання з Роком мавпи

 

Новорічне вітання з Роком Мавпи

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.