Картинки вітальні листівки та відкритки : Картинки з днем народження

Картинки з днем народження для привітань близьких людей. 

Картинки з днем народження з віршами, вітальні листівки до дня народження,  відкритки з привітаннями в день народження, анімаційні картинки поздоровлення з  днем народження – все це вам пропонує  Привітання України у галереї, яка постійно поповнюється новими зображеннями: картинками, листівками та відкритками.

картинки з днем народження

Картинка з днем народження галерея

загрузка...
загрузка...

Для чого і кого  створена Галерея Картинки з днем Народження?

У  галереї, яка розташована нижче, зібрані вітальні картинки з днем народження з усіх постів сайту Привітання України за весь період життєдіяльності.  Постів багато, тому, можливо, важко знайти потрібну картинку для поздоровлення близької людини.

Для чого?

Галерея картинок з днем Народження створена для економії часу наших відвідувачів.  Обирайте вітальну відкритку, картинку чи листівку  і надсилайте її близьким та друзям у соціальні мережі.

Як завантажити картинку у соціальну мережу? 

Щоб відправити вітальну листівку, картинку з днем народження на сторінку друга чи подруги в соціальній мережі, необхідно, насамперед, зайти в  соціальну мережу зі своїм логіном і паролем, а далі йдемо в галерею картинки з днем народження, яка розташована нижче і віднайшовши потрібну картинку.

Робимо такі дії
  1. Клацаємо мишкою по ній і картинка відкриється в окремому вікні. Можна переглянути за допомогою відповідних позначок “вліво” чи “вправо” інші вітальні листівки і вибрату ту, яка сподобається найбільше.
  2. Направляємо курсор миші на картинку, на ній з’являться кнопки соціальних мереж.
  3. Вибираємо потрібну кнопку соціальної мережі і клацаємо по ній.
  4. У з’явившомуся вікні соціальної мережі при бажанні доповнюємо пост з картинкою своїм текстом чи побажаннями. Позначаємо друга у пості. У Фейсбуці можна, наприклад, позначити друга у пості  з допомогою позначки @ (Відразу після @ починаємо писати призвіще або ім’я друга) 
  5. Клаціємо на кнопку “Поширити” 
  6. Готово!

Яка тематика галереї Картинки з днем Народження?

Тут зібрані анімаційні картинки, вітальні листівки та відкритки, об’єднані для привітань словосполученням День Народження.  Є багато універсальних картинок, також є й тематичні для привітань подрузі, картинки для друга з днем народження, листівки для бабусі, відкритки з днем народження для донечки, батькові, сестрі, мамі, начальнику й т.і. Тому уважно читайте надписи на відкритках.

Стилі картинок теж різноманітні.

Анімаційні картинки, вітальні відкритки та листівки є також різними за стилем. Хтось любить ретро картинки та старі відкритки, а дехто висловлює почуття і поздоровлення у строгому мінімалістичному стилі. Люди різні, тому наші картинки різноманітні за стилем і контектом, для любого, найвибагливішого читача. Отож, запрошую!

картинки з днем народження

Loading...

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.